DS Busuit - Premium Business Template for Joomla!

         Ankara YEF Günleri 2015

Site İstatistikleri

Üyeler : 851
İçerik : 75
Web Bağlantıları : 3
İçerik Tıklama Görünümü : 7586001
Üyelik İle İlgili
Cuma, 10 Şubat 2012 11:41

Merhaba,

Dergimizin son sayısına ya da geçmiş sayılarına ulaşabilmek için siteye kayıt olmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki işlemleri sırasıyla yerine getirmeniz yeterli olacaktır:

  • Sitenin sol kolonundaki üye girişi formunda "kayıt ol" linkini tıklayınız.
  • Gelen form üzerinde İsim, Kullanıcı adı, e-posta ve şifre bilgilerini giriniz.
  • Formun altındaki "Kayıt ol" butonuna tıkladığınızda PASİF site hesabınız oluşturulacaktır.
  • Hesabınızı etkinleştirmek için, kayıt formunda yazdığınız e-posta adresine giderek size gelecek olan e-postayı açınız. 
  • E-posta ile gelen etkinleştirme bağlantısına tıkladığınızda hesabınız etkinleştirilecektir.
  • Hesabınızı bu şekilde etkinleştirmeden siteye giriş yapamazsınız!
  • Hesabınızı ilk kez etkinleştirdikten sonra her zaman için sitenin sol kolonundaki Üye girişi formundan Kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

Eğer giriş yapamadıysanız, başka bir kullanıcı adı ya da eposta hesabıyla tekrar kaydolmayı deneyebilirsiniz.

Eğer e-posta gelmediyse, lütfen spam ya da junk klasörünü kontrol ediniz ve bekleyiniz.

Eğer hala e-posta gelmediyse, Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e-posta göndererek yardım alabilirsiniz.

Eğer şifrenizi ya da kullanıcı adınızı unuttuysanız, i) "Şifremi unuttum" ya da "Kullanıcı Adımı Unuttum" bağlantılarını (Üye giriş formunun altında) tıklayarak siteye kaydolurken kullandığınız e-posta hesabınıza gelecek bilgiler yardımıyla yeni şifre oluşturabilir yada kullanıcı adınızı öğrenebilirsiniz. ii)  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine e-posta göndererek yardım alabilir ya da kaydol seçeneğine yeniden gelerek yeni bir kullanıcı hesabı yaratabilirsiniz.

Önemli Not: Eposta adresiniz, siteye giriş yaptığınız kullanıcı adınız değildir!!

Kullanıcı girişi yaptığınızda Size Özel belirecek olan Kullanıcı menüsü altındaki Son sayı ve Geçmiş Sayılar bağlantılarından Fizik Dünyası Dergisi'ne ulaşabilirsiniz.

Eğer sitemize içerik sağlamak istiyorsanız ya da yazar olmak için giriş yaptıktan sonra Kullanıcı Menüsü'ndeki İçerik Ekle sayfasındaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Böylece isminiz ve bilgileriniz sitemizin veri tabanına eklenerek yayınlanacaktır. Her zaman içerik ve geri bildirim gönderebileceğiniz e-posta adresimiz: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

 

Duyuru

Dergimizin kuruluşundan bu yana değerli emekleri bulunan, Yayın Kurulu üyelerimizden ve Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Fizik Mühendisliği Bölümü hocalarından, kıymetli bilimadamı Doç. Dr. Korkut Okan OZANSOY28.12.2013 tarihinde vefat etmiştir.

Bilim camiamıza, ailesine ve dergimiz üyelerine başsağlığı dileriz.


1976 - 2013

Duyuru

Kendi makalelerinizin de değerlendirilmesini ve sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız

fzkdunyasi@gmail.com

adresine göndermeniz yeterli!!