DS Busuit - Premium Business Template for Joomla!

         Ankara YEF Günleri 2015

Site İstatistikleri

Üyeler : 848
İçerik : 75
Web Bağlantıları : 3
İçerik Tıklama Görünümü : 7533249
Çalıştaylar


İzmir Yüksek Enerji Fiziği ve Uygulamaları Çalıştayı

19-23 Haziran 2012 İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

İzmir Yüksek Enerji Fiziği Günleri“İzmir Yüksek Enerji Fiziği ve Uygulamaları Çalıştayı” (İZYEF 2012) 19-23 Haziran 2012 tarihleri arasında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Fen Fakültesi, Fizik Bölümü'nün ev sahipliğinde İzmir'de yapılacaktır.

Deneysel ve Kuramsal Parçacık Fiziği ile Gravitasyon ve Kozmoloji, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yoğun Madde Fiziği (Grafen), Alan ve Sicim Kuramları gibi farklı ancak yakınen ilintili alanları kapsayan İZYEF 2012'nin araştırmacılar ve öğrenciler için bir düşünme, tartışma ve yenilenme platformu olmasını beklemekteyiz. Çalıştay, genç araştırmacılar ve öğrencileri konularında tecrübeli araştırmacı ve öğretim üyeleri ile bir araya getirerek farklı disiplinlerin tanınmasını, sıcak araştırma konularının anlaşılmasını ve yeni ortaklıkların kurulmasını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

 


Duyuru

Dergimizin kuruluşundan bu yana değerli emekleri bulunan, Yayın Kurulu üyelerimizden ve Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Fizik Mühendisliği Bölümü hocalarından, kıymetli bilimadamı Doç. Dr. Korkut Okan OZANSOY28.12.2013 tarihinde vefat etmiştir.

Bilim camiamıza, ailesine ve dergimiz üyelerine başsağlığı dileriz.


1976 - 2013

Duyuru

Kendi makalelerinizin de değerlendirilmesini ve sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız

fzkdunyasi@gmail.com

adresine göndermeniz yeterli!!